Magiczny bal urodzinowy listopad 2021

"Dla takich chwil warto żyć !" - takimi słowami podsumować można zabawę z animatorem uśmiechu, którą zorganizowano dla dzieci z rodzin objętych asystenturą rodziny w naszym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świeciu.

W dniu 17.11.2021r. w ramach prowadzonego projektu socjalnego pt. ,,Akademia Ady – dusza nauczania i uczenia się śladem Jana Władysława Dawida” zorganizowane zostało symboliczne przyjęcie urodzinowe dla wszystkich dzieci. Dla najmłodszych czekała pięknie udekorowana sala, stół ze słodkimi przekąskami, jak i ciepła kolacja. Wspaniałej zabawie i wspólnym grom nie było końca. Dla wszystkich dzieci w ramach podziękowania za ich udział w atrakcjach przygotowano upominki rzeczowe ze słodkościami, które uczestnicy zabrali do swoich domów.

Radosna zabawa przygotowana dla dzieci na celu miała stworzenie przestrzeni do wspaniałej aktywności rówieśniczej, integracji oraz celebrowania w symboliczny sposób własnych urodzin przez dzieci, które niejednokrotnie nie doświadczyły tego w swoim życiu.

 Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeciu

 (52) 519 05 40

 (52) 331 59 90

 sekretariat@opsswiecie.pl

Adres skrzynki ePUAP: /3wms0vy71e/SkrytkaESP

Kierownik

 mgr Marzena Brac

 kierownik@opsswiecie.pl

© 2021 Ośrodek Pomocy Społecznej. Wykonanie INFO-STUDIO