Aktualności

UWAGA!

Osoby znajdujące się w kwarantannie z powodu wirusa COVID-19

potrzebujące zaopatrzenia lub innej pomocy,

prosimy o kontakt telefoniczny pod numer

509 274 975 - Ośrodek Pomocy Społecznej

Konkurs "Zimowa Rodzina"

ZIMOWA RODZINA

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami

do wzięcia udziału
 w KONKURSIE PLASTYCZNYM

 pod nazwą ,,ZIMOWA RODZINA”. Pomyślcie o swojej rodzinie, bliskich sercu osobach oraz zimowym, pięknym, otulającym pejzażu... Niech poniesie Was wyobraźnia, oczekujemy kreatywnych prac:).

Świąteczne upominki dla uczestników "Delikatni jak motyle"

W dniu 14.12.2020r. w naszym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świeciu miejsce miało przekazywanie świątecznych upominków uczestnikom projektu socjalnego ,,Delikatni jak Motyle”, kierowanego do osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych, które narażone są na izolację oraz wykluczenie społeczne. Asystenci Osób Niepełnosprawnych podczas wręczania prezentów składali najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Niech świąteczny upominek przypomina Państwu o dobroci ludzi wokół i naszej obecności.

Szlachetna Paczka

"Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli" - kierowani tym pięknym i mądrym cytatem, jako Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeciu, wzięliśmy udział w jubileuszowej - XX edycji Szlachetnej Paczki.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Bombka Radości 2020”

Dnia 14.12.2020r. w Ośrodku Pomocy Społecznej odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu dla dzieci i ich rodzin pt. ,,Bombka radości 2020”. Konkurs był realizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeciu w ramach projektu socjalnego ,,Akademia Ady” wpisującego się w Gminny Program Wspierania Rodzin w Gminie Świecie na lata 2019-2021.

Strony

 Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeciu

 (52) 519 05 40

 (52) 331 59 90

 sekretariat@opsswiecie.pl

Kierownik

 mgr Marzena Brac

 kierownik@opsswiecie.pl

© 2021 Ośrodek Pomocy Społecznej. Wykonanie INFO-STUDIO