WYJAZD na przedstawienie teatralne

W dniu 29.01.2022r. Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeciu zorganizował wyjazd na komedię „Goło i Wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony'ego McCartena do Torunia. W wyjeździe udział wzięli uczestnicy projektów socjalnych  pt. ,,Ja Jestem, Ty Jesteś, My Jesteśmy tacy Sami” oraz ,,Orły Kamili” skierowanych do osób w wieku inwolucji starczej, z niepełnosprawnością, bezdomnych
i niedostosowanych  społecznie.   Spektakl wystawiany był m.in. w USA, Kanadzie, Anglii czy Francji. Wszędzie przyjmowany był z entuzjazmem – zarówno przez publiczność.  „Goło i Wesoło” to zaskakująca i przezabawna komedia.

Działanie to umożliwiło osobom starszym, niepełnosprawnym, niezaradnym życiowo aktywizację  społeczną, uczestnictwo w świecie kultury. Możliwość obejrzenia komediowego spektaklu teatralnego, na celu ma stworzenia obszaru do kontaktu ze sztuką, osobom często zmagającym się z poczuciem osamotnienia, czy wykluczenia społecznego. Służyło ono również integracji różnych grup społecznych, ukazywało alternatywną formę spędzania czasu, przyczyniło się do wzmocnienia poczucia wartości. Ww aktywizacja wpisała się w cele strategiczne Ośrodka Pomocy Społecznej.

 Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeciu

 (52) 519 05 40

 (52) 331 59 90

 sekretariat@opsswiecie.pl

Adres skrzynki ePUAP: /3wms0vy71e/SkrytkaESP

Kierownik

 mgr Marzena Brac

 kierownik@opsswiecie.pl

© 2022 Ośrodek Pomocy Społecznej. Wykonanie INFO-STUDIO