Spotkanie Wielkanocne 12.04.2022r.

Zbliżające się Święta Wielkanocne oraz potrzeby beneficjentów projektu socjalnego ,,Ja jestem, Ty jesteś, My jesteśmy tacy sami” stały się inspiracją do zorganizowania przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeciu Spotkania Wielkanocnego, na które zaproszeni zostali odbiorcy w/w projektu, czyli osoby 
w okresie inwolucji starczej, zmagające się z poczuciem osamotnienia oraz chorobami, czy niepełnosprawnością. Uroczystość miała miejsce w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Świeciu dnia 12.04.2022r.

Wspólny czas celebrowania zbliżającego się Zmartwychwstania Chrystusa był gestem wsparcia osób potrzebujących. Świąteczna atmosfera, poczęstunek, rozmowy, wspólny czas niosły w sobie symbol Świąt w gronie najbliższych, w gronie rodziny. Wydarzenie uświetnił występ Przedszkolaków z Przedszkola nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świeciu oraz pana Mateusza Piątek, którzy seniorom sprawili wiele radości oraz wzruszeń.

Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji, Pracownikom, a w szczególności pani Beacie Marchlewicz oraz Przedszkolakom z Przedszkola nr 2 w Świeciu za zaangażowanie i wkład w organizację Spotkania Wielkanocnego.

 Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeciu

 (52) 519 05 40

 (52) 331 59 90

 sekretariat@opsswiecie.pl

Adres skrzynki ePUAP: /3wms0vy71e/SkrytkaESP

Kierownik

mgr Sylwia Kryszak

 kierownik@opsswiecie.pl

© 2024 Ośrodek Pomocy Społecznej. Wykonanie INFO-STUDIO